projektowanie stron w Gdańsku ??

projektowanie stron w Gdańsku ??

Witam serdecznie. Jakim budżetem powinienem dysponować, gdy interesuje mnie wykonanie strony www gdańsk przez profesjonalną firmę, która ma odpowiednie doświadczenie? Podpowiedzcie proszę :)

Cybooor

Posty: 5

 
Miałem ograniczony budżet, ale natknąłem się na ofertę tej firmy: https://www.icp.com.pl, w której wykonanie strony internetowej gdańsk nie kosztowało mnie ponadprzeciętnie dużo.

Wraczki333

Posty: 24

 
Zapłaciłem około 1800 za dwie strony internetowe gdynia, które wykonała dla mnie firma, o której do tej pory wiedziałem stosunkowo niewiele. Mam bardzo pozytywne wrażenia, ponieważ wszystko przebiegało sprawnie, miałem dobry kontakt i podpisałem z firmą umowę. Mogę Wam ją zarekomendować w prywatnej wiadomości.

Dziadek

Posty: 7

 
Mam świadomość faktu, iż istnieje duży wybór, jeśli chodzi o firmy, których specjalność stanowi projektowanie stron gdańsk. Liczę, że trafimy na profesjonalistów.

Marioleczka

Posty: 6

 
Najważniejsze jest to, aby firma wykonująca strony internetowe gdańsk posiadała stosowne doświadczenie i szereg realizacji na koncie. W przeciwnym wypadku możecie się rozczarować.

Warren1987

Posty: 17

 
Miałem twardy orzech do zgryzienia, gdy zmuszony byłem wybrać firmę, która posiada w ofercie projektowanie stron gdynia. Początkowo porównałem kilkunastu usługodawców i w dalszym ciągu miałem mętlik w głowie. Sytuacja nieco rozjaśniła się, gdy przeczytałem Wasze rekomendacje w obrębie tego forum dyskusyjnego.

hybris4

Posty: 10