Kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe

Podświetlane litery z plexi potrzebne! Gdzie można w dobrej cenie kupić solidne, świecące reklamy tego typu? Chciałbym zamontować coś takiego przy wejściu do budynku firmowego.

andrew66

Posty: 6

 
Wiem, że jeśli chodzi o litery podświetlane to są robione z plexi, ale w różnych technologiach. Lepsze są te bez taśmy metalowej, która ogranicza pole świecenia. Pozdr!

Sebo

Posty: 21

 
Chodzi mi po głowie, żeby jakiś fajny neon nad wejście do pubu zamontować, ale średnio mam pomysł jak to by w ogóle miało wyglądać.

codePerformance

Posty: 12

 
Reklama dźwignią handlu, to prawda. O ile oczywiście jest ona dobrze wykonana. Bo jak czasami widzę na mieście różne banery reklamowe, neony, czy pylony to nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

ajhhopek

Posty: 18

 
Teraz wybór jest ogromny, można za stosunkowo niewielkie pieniądze kupić ciekawą reklamę z mocny i wyraźnym podświetleniem. Kiedyś takiego asortymentu nie robili.

Kowalski

Posty: 10

 
Chyba najbardziej optymalnym rodzajem reklam są litery z podświetleniem. Dają dobry efekt, pozwalają się wyróżnić z tłumu, a jak są dobrze zrobione to też potrafią znieść próbę czasu w dobry stanie technicznym. Dużo zależy od użytej plexi.

Kitas

Posty: 16

 
Jakby miał kogoś polecać od kasetonów reklamowych to najlepsze mam wspomnienia z obsługą ludzi z Neobrand -neobrand.pl. Szybko zajęli się zleceniem, zrobili projekt zgodny z moimi oczekiwaniami i też całe prace wykonawcze, produkcja – wszystko to było wykonane sprawnie, bez marnowania mojego czasu.

syrena88

Posty: 14

 
Gdzieś na wylotówce z Warszawy na Gdańsk widziałem jakiś czas temu bardzo fajny pylon. To chyba był jakiś lakiernik, czy wulkanizacja, ale powiem, że naprawdę oryginalna reklama, dobrze wyglądająca i zrobiona z pomysłem.

cerbus34

Posty: 8

 
Mam już od kilku lat pylon przy zjeździe na mój warsztat i powiem szczerze, że zauważyłem zwiększony ruch odkąd go postawiłem. Także jak najbardziej warta uwagi inwestycja.

repta32

Posty: 20

 
Minęły już czasy, że jako reklama zewnętrzna wystarczyła zwykła metalowa tablica. Teraz już moim zdaniem trzeba zainwestować w coś podświetlanego, z pomysłem, nowoczesnego, żeby się przebić do świadomości klienta.

Mr Frog

Posty: 8