Macie jakieś namiary na firmę z Lublina, spoty !

Macie jakieś namiary na firmę z Lublina, spoty !

Dzień dobry. Mam pytanie dotyczące przeprowadzania transmisji video. Chciałbym zlecić nagranie konferencji prasowej i udostępnienie jej online na naszej stronie. Szukamy firmy z Lublina, jaka zagwarantowałaby stosowną jakość obrazu, oświetlenia, oraz dźwięku. Posiada ktoś jakieś informacje na ten temat?

iravau

Posty: 26

 
Już kilkukrotnie miałem przyjemność zlecać przeprowadzenie transmisji na żywo z zawodów biegowych. Do tej pory korzystałem wyłącznie z jednej firmy, czyli www.directpress.pl . Nie było potrzeby szukać kogoś innego, bowiem oni zajęli się wszystkim kompleksowo. Oferują porządnej jakości video hosting i serwer strumieniowy, także nie było problemu z łączami. Cały przekaz zawsze ładnie się ładował na specjalnej stronce.

Czarek

Posty: 19

 
Witam. Mnie się niezmiernie podobał spot, który zrobiła dla mojej firmy ekipa z Krakowskiego Przedmieścia. Na stronie www.directpress.pl można sobie zbadać szczegóły oferty. Generalnie mają niezmiernie fajne podejście do klienta. Nie zakładają z góry, że wszystko wiedzą najlepiej, jedynie słuchają jakie są pomysły zamawiającego. Wspólnie uzyskaliśmy niezmiernie udany spot, który obejrzało już kilka tysięcy ludzi w necie.

Intro_69

Posty: 23

 
Wiem, że była taka firma, która robiła transmisje na żywo i kręciła spoty różnorodnego typu. Mój znajomy korzystał z takich usług, niemniej jednak on też nie pamięta jak się ta ekipa nazywała...no kurczę, niemniej jednak człowiek ma zawodną pamięć. W każdym razie co do transmisji live, to wiem, że pracowali przy takich rzeczach jak e-learning i innych szkoleniach, albowiem kumpel w tym siedzi.

Babuska4

Posty: 17

 
Kiedyś słyszałem o jednej takiej firmie w mieście, jaka robi rzeczywiście dobre, takie telewizyjne wręcz produkcje, niemniej jednak zabij mnie nie przypomnę sobie kto to był:P Mnóstwo na pewno zależy od sprzętu jakim taka firma dysponuje, no niemniej jednak wiadomo sama kamera filmu nie zrobi, potrzebna jest też wprawna ręka operatora.

Kremussi

Posty: 23

 
Mogę się pochwalić, iż sam już kilka filmów promujących Lublin stworzyłem od początku, aż do samego końca. Niestety nie posiadają jakimś wyspecjalizowanym sprzętem, dlatego jeszcze to nie jest taki poziom filmu jak mógłby być, niemniej jednak myślę, iż w przyszłości będę otwarty i gotowy na takie zlecenia:) No chyba, żeby już dziś?:) Polecam się.

kadajo

Posty: 19

 
Tak sobie czytam ten wątek i przypomniałam sobie, że przecież sama zlecałam jakiś czas temu nakręcenie takiej krótkiej reklamówki dla mojego salonu urody:) Zrobiła to firma www.directpress.pl z Krakowskiego Przedmieścia. Powiem, że ten materiał dobrze rozreklamował moją działalność, aż tak dobrze, że nie musiałam zamawiać kolejnych:) Cały czas jest to video dostępne na mojej stronce.

David

Posty: 22