Tanie wynajem estrady

Tanie wynajem estrady

Postanowiłem rozszerzyć ofertę klubu na drobne koncerty i zastanawiam się, gdzie mógłbym od czasu do czasu wynająć solidną scenę z dopasowanymi do niej szczegółami technicznymi.

Thaniell

Posty: 12

 
Byłem na sylwestrze miejskim i przez nagłośnienie nikt nic nie słyszał. Ludzie przed północą zmyli się do domu. Według mnie nawet najlepsza scena bez nagłośnienia po prostu nic nie znaczy.

ttaxi81

Posty: 22

 
Koszty rozstawienia sceny pomogą zrównoważyć sponsorzy, których zaangażujesz do bieżącej współpracy. Zawsze korzystam z takiego modelu partnerstwa.

Pięknaaa12

Posty: 32

 
Określ koniecznie podczas zamawiania sceny z nagłośnieniem główny gatunek muzyczny. Od tego zależy moim zdaniem powodzenie całego wydarzenia. Źle skonfigurowane nagłośnienie zniszczy nawet najlepiej zarządzaną imprezę.

1977catophoby

Posty: 13

 
Bardzo kompleksowo do wynajmowania scen podchodzą na http://www.sceny-estradowe.pl. To firma z Warszawy i specjalizują się też w nagłośnieniu oraz oświetleniu. Mam dobre wrażenia, bo czasami potrafią w kilka godzin wykonać zadanie, którego nikt inny się nie chce podjąć.

zeus83

Posty: 18

 
Scenę z pełnym zapleczem technicznym wynajmiesz najszybciej przez www.sceny-estradowe.pl. Bezbłędna oferta pod względem prowadzenia merytorycznego. Obsługują imprezy plenerowe i te wewnątrz budynków, we wszystkich branżach. Miałem przyjemność widzieć ich na jednym z ważniejszych kongresów branży reklamowej, a scena zachwyciła widownię. Był klimat :)

kamillysiakk

Posty: 22

 
Wykorzystaj system konstrukcji sceny jednego producenta. Nie będzie wątpliwości, co do odpowiedzialności technicznej.

Mr Frog

Posty: 26

 
Mobilna scena to niezła szansa na promocję różnych sektorów biznesowych. Wystarczy kilku artystów amatorów plus zwiedzanie mniejszych miejscowości, a koszty imprez i stopa zwrotu idealnie się zrównoważą. Mój szef często bierze udział w takich wydarzeniach, promując firmowe produkty.

MalinovyKIKS

Posty: 27

 
Dobrze jest w plenerze powiązać scenę z trybunami, przynajmniej w wersji minimalistycznej. Robią znacznie lepsze wrażenie wizualne.

Becik45

Posty: 17

 
Zastanów się, czy chcesz wynająć samą scenę, czy może dodatkową obsługę. Czasami wystarczy jeden dzień na dopasowanie wszystkich elementów, a później wydarzenie kręci się samodzielnie. Scena bez zadaszenia jest o wiele tańsza, nawet o 50% od tej z zadaszeniem, dlatego sugeruje wybranie jakiegoś lokalu na twoją imprezę, oczywiście w zależności od liczby gości.

Anna/maja

Posty: 27