zespół muzyczny kozienice, szukam

zespół muzyczny kozienice, szukam

Jak myślicie, czy znajdzie się jakiś dobry zespół muzyczny w Rykach? Ile uprzednio trzeba zamówić takich muzyków na wesele? Jak są dobrzy, to pewno kiepsko z terminami :(

Justynka45

Posty: 7

 
Dobry zespół ślubny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić nadzwyczajną spostrzeżenie. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością niezwykle złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to wiecej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

Ptaszek

Posty: 16

 
Spotkanie owszem jest bardzo ważną kwestią, jeśli chodzi o wybranie fajnego zespołu na wesele. Nie wyobrażam sobie, żeby na moim grały jakieś smutasy lub pseudo muzycy.

Zygzaczek

Posty: 20

 
U nas też było podobnie. Nie mieliśmy zbytnio szczęścia podczas szukania fajnego zespołu na wesele. Nie trafiliśmy na porządnych muzyków. Mogę powiedzieć, iż było jako tako. Szału nie było, jak to tutaj poniektórzy wypowiadają się w samych superlatywach o muzykach, którzy grali na ich weselach.

Yuri20

Posty: 7

 
To ile wcześniej trzeba kochani szukać zespołu muzycznego na wesele i jak wygląda kwestia muzyków w Rykach? Nie mam zamiaru mieć podobnego problemu, a ślub za rok, więc to chyba zdecydowanie dobry termin na szukanie muzyków, fotografa itd. :D Pozdrawiam i liczę na odzew.

Miki

Posty: 31

 
Dobry zespół weselny to temat rzeka. Po pierwsze trzeba wiedzieć, czego oczekiwać i na co zwrócić szczególną uwagę. Takich muzyków nie wybiera się ot tak i nie kieruje ceną. To z całą pewnością bardzo złe kryterium wyboru. Najlepiej poświęcić na to więcej czasu i zacząć szukanie długo przed planowanym ślubem.

Klarka45

Posty: 13

 
Nie mam pojęcia, albowiem kiedy ja brałam ślub to jeszcze takiej konkurencji nie było :) Faktycznie obecnie jest o mnóstwo wiecej możliwości, jeżeli chodzi o wybór zespołu muzycznego w Warszawie, lecz ci dobrzy są pozajmowani na faktycznie daleką przyszłość ;) Doradzę dzwonić i szukać i spotykać się, żeby dowiedzieć, kto to jest dokładnie.

Black_Riot

Posty: 5

 
Jak szukacie dobrego zespołu muzycznego, to polecam tych muzyków http://zespol-retro.pl. Ekipa świetnie zgrana no i profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Świetnie grają. Znają się na swojej robocie. Polecam.

Sebo

Posty: 21

 
To niezwykle mi przykro :( My podeszliśmy do sprawy niezwykle poważnie i zdecydowaliśmy się na poszukiwania zespołu muzycznego w Puławach rok przed weselem. Zamówione i zaklepane :)

Gumer45

Posty: 4