Mp3 za darmo, poszukuję ??

Mp3 za darmo, poszukuję ??

Witam, nie wiem jak wy, ale ja nie znalazłem jeszcze w internecie dobrej strony z mp3 za darmo. Wszędzie jest to samo, o co właśnie mi nie chodzi. Jak macie coś do zaproponowania coś oryginalnego to podzielcie się. Pozdrawiam.

gruszk34

Posty: 8

 
Szukanie, szukanie i jeszcze raz szukanie. To jest najgorsze jeśli chodzi o mp3 za darmo. Chyba zgodzicie się ze mną w tej kwestii? To mnie najbardziej dobija i zniechęca.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Tak w ogóle to koszty jeśli pragniesz pobrać mp3 wcale nie są gigantyczne. Kiedyś wykupowałem pakiet na jakiś tam czas i dzięki temu nie motałem się z szukaniem. Ludzie chcieliby mieć wszystko za darmo. Kilku pln żałują i marnują sobie czas, szukając, pytając itp.

Gosienka54

Posty: 15

 
Zobaczcie sobie tę stronkę http://pobierzpiosenki.pl. Tu pobierasz mp3 za darmo, a jest spory wybór. Na stronie można wpisać szukany tytuł, album lub artystę. Jeśli chodzi o bazę muzyczną to jest tego troszkę. Warto tam zajrzeć. Szczerze polecam.

czesiek555

Posty: 16

 
Ja pobierałam mp3 chyba już ze wszystkich możliwych miejsc. Bez wątpienia chodzi mi o darmowe strony i to co zauważyłam to zdecydowana różnica w jakości utworów. Nawet najmniejszy płatny pakiet to lepsza jakość nagrań. Jest wybór, za wyższe trzeba zapłacić. Pozdrawiam serdecznie.

grzesiekkk12

Posty: 30

 
Miałem ostatnio możliwość przetestowania kilku stron, na których można pobrać mp3. W większości z nich jest ta sama baza muzyczna, te same oklepane hity. Niewiele portali decyduje się na naprawdę coś innego, a szkoda. Być może nie wpadłem na takie, nie wiem. Jeśli już chcesz ściągnąć coś ekstra, musisz płacić.

Batiatus12

Posty: 17