Escape room

Escape room

Hej. Chciałabym skorzystać z pokoju zagadek na śląsku. Dokładnie chodzi mi o Gliwice. Jak możecie to podzielcie się swoimi wrażeniami, czy w ogóle warto, jak zachwalają.

mJaUrVcEin

Posty: 5

 
Byłam w pokojach zagadek na śląsku i naprawdę jest ekstra. Są emocje, jakich nie da się do niecnego innego porównać. Z jednej strony wiesz, że nic Ci nie grozi, bowiem to tylko impreza, z drugiej można się nieźle wkręcić:) Polecam.

sonio

Posty: 21

 
Mam nadzieję, że przyda się link. To rewelacyjny escape the room http://www.openthedoor.net.pl. 45 minut najlepszej zabawy pod słońcem. Koniecznie wejdźcie na stronkę.

Babike

Posty: 20

 
Z tym escape the room franczyzą to niezła sprawa. Nawet sama nie wiem, czy się z nimi nie skontaktować. W sumie pomysł jest świeży, dla młodych więc pewnie będzie się kręcił. Bardzo fajnie, że chcą w ten sposób się rozprzestrzeniać:) Każdy skorzysta.

igorek

Posty: 13

 
Nie wierzę, że i u nas jest już escape the room na śląsku. Koniecznie muszę tam pojechać i polecam wszystkim. Kumpela opowiadała jak była gdzieś za granicą i nieźle się bawiła. Zaraz rezerwują bileciki.

Strzała

Posty: 8

 
Trzeba wszystko dobrze przeanalizować, połączyć fakty tak jak w grze komputerowej. Tyle tyko, że w real life escape games emocje sięgają niekiedy zenitu. Wiecie chyba o co chodzi. Masz wszystko na wyciągnięcie ręki, prawdziwy klimat, mistrzostwo. Mnie się podoba.

Dragnon

Posty: 25

 
Nasz gliwicki escape the room proponuje franczyzę. Zastanawiam się czy czasem nie sięgnąć. Z całą pewnością ludziom się to podoba i będzie, a pomysłów w mojej głowie nie brakuje. Ciekawe czy oni je dają, czy można samemu się wykazać:)

codePerformance

Posty: 16