gry dla dzieci, polecicie ?

gry dla dzieci, polecicie ?

Poszukuję strony internetowej, na jakiej znajdę darmowe gry online. Nieraz w okresie wolnym nie mam co robić i z chęcią pograłbym w gry logiczne. Polecicie mi jakąś stronkę?

deruner56

Posty: 2

 
Dzieci uwielbiają grać w gry, ale dorośli też. Ostatnio znalazłam przez przypadek grę online, w której trzeba szukać zagubionych przedmiotów. Gra mnie bardzo wciągnęła.

bartek33

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o gry dla dzieci to polecam tą stronkę https://ogramy.pl. Znalazłam ją kiedyś przez przypadek. Gry są wszystkie darmowe i nie trzeba się rejestrować, aby grać.

Modniś

Posty: 6

 
Moja córka ostatnio uwielbia grę online, w której ma wirtualnego zwierzaczka. Opiekuję się nim, karmi go oraz się z nim bawi. Jak wróci ze szkoły to zapytam, jaka to stronka i dam wam znać.

TomekK

Posty: 10

 
Ja cały czas gram w gry za darmo, w których trzeba dopasowywać ubrania. Zdecydowanie jest to gra tylko dla dziewczynek.

yetisizeee

Posty: 19

 
A ktoś z was lubi strategiczne gry? Ja uwielbiam, tylko nie mogę nic znaleźć strony z grami za darmo. Jak macie coś konkretnego to proszę, podrzućcie mi linka. Będę bardzo wdzięczny.

Dagmara87

Posty: 20

 
Dzieci uwielbiają grać w gry, ale dorośli też. Ostatnio znalazłam przez przypadek grę online, w jakiej trzeba szukać zagubionych przedmiotów. Gra mnie niezwykle wciągnęła.

mniszek56

Posty: 6