Nba 2k17, gdzie download ?

Nba 2k17, gdzie download ?

A co z mafią III, jest już gdzieś dostępny darmowy download? Mnóstwo dobrego słyszałem o tej grze, iż naprawdę trzyma w napięciu. Lubię tego typu gierki, więc jak coś macie, czekam.

Klakier

Posty: 7

 
Działają, faktycznie na tym serwisie działają wszystkie instalatory. Nie miałem już nadziei, iż za darmo uda mi się gdzieś ściągnąć fifę 17. Miła niespodzianka z tym downloadem. Gdzieś poprzez przypadek wpadłem na ich stronkę:) Polecam, albowiem nie trzeba się motać przy instalacji. Prosta sprawa no i nie ulega wątpliwości zupełnie za darmo.

Kruk

Posty: 13

 
Cudownie spisali się względem moich oczekiwań. Już myślałem, że będzie konkretna lipa. Znajomy polecił mi serwis i rzeczywiście jest spoko. Odnalazłem u nich mafię III, jeżeli chodzi o download to niezwykle prędko i sprawnie wszystko idzie. Nie konieczna jest żadna rejestracja, ściągasz z ich strony i na tym koniec.

HalskiPol

Posty: 14

 
No to czas spróbować :) Widziałem, że jest battlefield 1 download więc odważę się. W końcu do odważnych świat należy. Widać, że serwis działa od jakiegoś czasu i cieszy się zainteresowaniem i dobrymi opiniami, więc dlaczego nie :)

Figere

Posty: 17

 
Jak jest dobrze, to i ja spróbuję. Skusiła mnie niewątpliwie fifa 17. Zawsze miałem obiekcje co do tego rodzaju downloadu. No natomiast, jak tyle tu was portal poleca i jest bezpieczny, to trzeba działać. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

udziec

Posty: 7

 
Tutaj znalazłem forza horizon 3 download, a właśnie na tę grę narobiono mi ostatnio ochoty :) Nie było podczas ściągania i instalacji żadnych trudności, więc chyba wszystkie gierki ściąga się podobnie i pewnie działają. Na pewno jeszcze nie jedną grę tu ściągnę, polecam.

ChosenOne

Posty: 21

 
No właśnie najważniejsze to fakt, że nie zmuszają cię do żadnych zobowiązań, nie ma reklam itd. Spokojny serwis z gierkami, gdzie nie ma problemów z instalatorami. Ściągałem tu fifę 17, download bez najmniejszych zastrzeżeń. Znam serwis od niedawna, ale już bardzo go chwalę, bo naprawdę jest za co.

Sarenka

Posty: 17

 
Jeśli chodzi o mafię III to download znalazłem tutaj http://centrumdownload.pl/mafia-iii-download-pc-pelna-wersja. Ku mojemu zaskoczeniu gram w grę :D

Rodon22

Posty: 17

 
Znakomita sprawa z tym portalem. Nie można im nic złego zarzucić. Mnie udało się ściągnąć tutaj mafię III i od razu wszystkim nową odsłonę gry polecam. Poza tym jeżeli chodzi o sam download zero kłopotów.

Nerino56

Posty: 21