Battlefield 1, gdzie pobrać ?

Battlefield 1, gdzie pobrać ?

Pytanie o f1 2016 download, ma ktoś pełną wersję pc? Strasznie mi zależy na ściągnięciu gry, jaka będzie działać. Ściągnąłem sobie jakiś syf konkretny, choć na stronie była mowa o tym, iż bez wirusów itd. :(

Jacuś

Posty: 10

 
Zawsze miałem trudności ze znalezieniem porządnych gier za darmo. Na tej stronce naprawdę jest ok ze względu fakt, że wszystkie ściągnięte na kompa gry działają jak trzeba. Mają battlefield 1 download i z tego najbardziej się ostatnio ucieszyłem, szczerze polecam :)

21gregorek

Posty: 18

 
Żałuję iż wcześniej w takim układzie nie wpadłem na tę stronkę. Razem z battlefield 1 ściągnąłem na komputer niezły syf. Spróbuję tego downloadu, jak serwis oceniacie dobrze. Swoją drogą rzadkością są takie, więc uwierzę jak sprawdzę na własnej skórze :D

Polaczek90

Posty: 11

 
Akurat w wypadku tego serwisu też poważnie mnie zaskoczono, bo ściągnąłem sobie według instrukcji krok po kroku forza horizon 3. Jeśli chodzi o download to naprawdę wszystko sprawnie i szybciutko poszło. Natomiast najbardziej raduję się z bezpieczeństwa dla naszych kompów, które tu oferują. Gra działa, a żadne dziadostwo przy okazji się nie zainstalowało.

Krzychoo

Posty: 22

 
Ja miałem problemy, ale to raczej z winy wymagań sprzętowych nie pociągnął battlefield 1. Spróbuję raz jeszcze z tym downloadem, to dam znać. Kumpel ściągał i jest ok, więc chyba to moja wina.

Nikuś23

Posty: 13

 
Też mam ten kłopot bowiem nigdzie nie mogę odszukać forza horizon 3 download. Ściągałem z paru stron, niemniej jednak to jakieś wielkie g… a nie żadna pełna wersja. Tylko komp mi się zmulił. Może spróbuję w tym serwisie.

staffer

Posty: 22

 
U mnie też ok, forza horizon 3 download na tej stronce działa. Już gram :) będę próbował reszty propozycji. Podoba mi się działanie tego portalu.

Mr Frog

Posty: 9

 
Polecam ten serwis z grami za darmo, które działają :) Sam nie wierzyłem, jak udało mi się po ściągnięciu uruchomić f1 2016, download sprawdzony pełna wersja pc http://pobierzgry24.pl/f1-2016-download-pelna-wersja-pc. Ogólnie potrzeba tylko klucza, który jak ściągasz to dostajesz. Naprawdę fajna sprawa, wszystko proste, a gry bez żadnych błędów.

jarostt

Posty: 13

 
Spróbuj koniecznie, bo warto. Nie oczekiwałem zbyt wiele, bo wiadomo, że trudno znaleźć rzetelny portal, a większość umieszczanych instalatorów to ściema, ale tu rzeczywiście forza horizon 3 download działa.

Reg00

Posty: 18