Znacie jakieś fajne strony z wydarzeniami ?

Znacie jakieś fajne strony z wydarzeniami ?

Cze!

Moje pytanko będzie dotyczyć dobrze zmontowanych reportaży z koncertów. Szczerze wam powiem, że ciężko jest odnaleźć jakąś naprawdę dobrze zrobioną relację. Większa część robionych jest na prędko, są nudne i złej jakości.

Jozefffin

Posty: 29

 
Hehe, o interesujących ludziach to ja nie muszę wcale filmików oglądać. U mnie w bloku to jest prawdziwy skansen interesujących osobowości:P Jeden sąsiad ma takie hobby, że rzuca swoim chomikiem z drugiego piętra chcąc go nauczyć latać chyba...Inny kolekcjonuje drewniane chlebaki...dziwne, że jeszcze żadna telewizja tutaj nie przyjechała;)

koscisslaw

Posty: 19

 
Hej, co do pierwszej ligi żużla, to tam nie ma co oglądać...słabizna panie słabizna:P Jeszcze dekadę temu to naprawdę był poziom w naszym rodzimym żużlu niezmiernie wysoki, niemniej jednak to już historia, dzisiaj wszystko idzie w kierunku poziomu piłki nożnej...Ja tam za oglądaniem żużla akurat nie tęsknię.

MangoOo

Posty: 22

 
No cześć, jest parę takich serwisów, niestety z tego co widziałem, to całkiem spory procent chce jakąś opłatę za szansa oglądania. Niekiedy taka opłata może być symboliczna, natomiast niekiedy kosztuje to nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie, co moim zdaniem już jest lekką przesadą. Jeszcze dychę to mógłbym zapłacić za jakieś idealne video, natomiast trzy dychy to za wiele.

Pozdro!

Opelowiec4

Posty: 21

 
Jeżeli chodzi o wszystko co związane z żużlem to ja stosownie wszelkie informacje znajduję w necie. Dobrą opcją są retransmisje z 1 ligi, które realizuje serwis http://www.itvl.pl. Wystarczy sobie wykupić pakiet za niecałą dyszkę na miesiąc, żeby mieć dostęp do wszystkich relacji. To wychodzi średnio 33 grosze dziennie, więc nie tak mnóstwo.

Jasia12

Posty: 17

 
Ja tam niezmiernie lubię sobie obejrzeć jakieś fajne video na temat mojej Lubelskiej ziemi. Ostatnio odszukałem taki serwis, który zrobił cykl o lubelskich miastach. Jest troszkę o Hrubieszowie, jest też o Parczewie. Jak ktoś lubi takie reportaże to polecam http://www.itvl.pl. Video w niezmiernie fajnej jakości, szybko się ładuje, nic nie tnie, zarówno ogólnie zero stresu:)

Renifer87

Posty: 18

 
Powiem tak – dobry reportaż wcale nie jest tak łatwo wykonać. Jest to troszkę taki mały film, więc rzeczywiście trzeba się troszkę napracować, żeby taka relacja miała ręce i nogi. Stąd tak mało interesujących filmów w sieci. Sam się kiedyś tym parałem i wiem ile pochłania to czasu i energii. Jak się nie ma wsparcia finansowego to trudno coś sklecić, co by się dało oglądać.

chmiel80

Posty: 19

 
Prawdą jest, iż brakuje żużla w tv, ale w necie też go nie ma za dużo. Nie wiem czemu tak się dzieje, przecież to mega elektryzujący i ciekawy sport. Zdecydowanie się więcej dzieje podczas takiego meczu, niż jak piłkarzyki pudłują do pustej bramki...Mamy sukcesy na żużlu, mamy najlepszych na świecie zawodników, zaś w mediach czarnego sportu tyle co kot napłakał. Dziwne.

grall

Posty: 22

 
Które dokładnie chcesz reportaże obejrzeć? Jeżeli to ma być z koncertów, to trzeba po prostu wejść na stronę organizatora, tam z reguły mają jakieś dobrze zmontowane video z imprezy. Jeżeli z imprez sportowych, to podobnie na stronie organizatora zawsze jakieś materiały będą do obejrzenia. Proponuję właśnie w ten sposób poszukać.

Pozdrawiam.

Waskijestem

Posty: 14

 
No ja też nie tak dawno zacząłem się interesować zdrowym stylem życia. Szukałem jakiś porad i instrukcji związanych z dietą i sportową aktywnością. Tak właśnie dotarłem do filmików na stronie http://www.itvl.pl. Mnóstwo mi one dały cennych informacji, bez jakich pewnie nic w swoim życiu bym nie zmienił. Czasami potrzebny jest człowiekowi taki bodziec do poczynania w postaci inspirującego video.

Leodewinek

Posty: 23