Jak szybko zrobić zmianę vhs na dvd?

Jak szybko zrobić zmianę vhs na dvd?

Cześć. Czy przegrywanie vhs zrobić w obojętnie jakim punkcie zajmującym się takimi sprawami? Czy szukać jakiejś specjalnej firmy? Czy ktoś miał już doświadczenia z takimi miejscami?

Michałek

Posty: 11

 
Dzień dobry. Mając taki problem także szukałem po Internecie. Na szczęście tu można szybko i łatwo rozwiązywać swoje problemy. Osobiście kliknąłem w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl który okazał się właśnie bardzo pomocny.

Polecam dla wszystkich szukających firm zajmujących się przegrywanie filmów z vhs na dvd.

szarky

Posty: 16

 
Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, zdjęcia nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

Skorpion561

Posty: 25

 
Witam. To prawda że takie filmy są bardzo cennymi pamiątkami dla wszystkich. Nie ma co, fotografie nie oddadzą całej atmosfery i tego co się działo w taki sposób jak film.

eplaya

Posty: 23

 
Cześć. Ja na przykład jak szukałam takiej firmy która miała się zająć moimi jakże cennymi kasetami, sugerowałam się właśnie wypowiedziami osób na forum. Skorzystałam z firmy, którą zachwalały zwykłe osoby na ogólnie dostępnym forum. Nie mam trochę zaufania do opinii na stronach firm, boję się że mnoga one być pisane przez same firmy.

erwin_15

Posty: 22

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego ślubu ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane inne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali lecz są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

bogdan66

Posty: 28

 
Dzień dobry. Odważny jesteś bo ja to się dobrze zastanawiam czy w ogóle być przy żonie jak będzie rodzić. Boję się iż nie podołam a to dopiero będzie znaczny wstyd. Nie chciałbym żeby się ze mnie potem śmiano.

jendrekc

Posty: 28

 
Hej. A propos takich przygrywań z kaset na płyty zastanawiam się czym się kierujecie wybierając firmę, jaka ma to zrobić?

Rrealg

Posty: 23

 
Cześć. Decydując się na powierzenie komuś do obróbki takich pamiątek rodzinnych trzeba to rzeczywiście robić niesłychanie rozważnie. Nie można byle komu powierzyć tak istotnych spraw.

johny11

Posty: 23

 
Hej.

Rodzice zawsze są przy nas a gdy my chcemy się im jakoś odwdzięczyć lub choć sprawić małą przyjemność to jest problem. Ja moim zafundowałam wycieczkę do Tunezji w prezencie rocznicowym.

chmiel80

Posty: 19