Co sądzicie o sklepach internetowych?

Co sądzicie o sklepach internetowych?

Cześć, polećcie mi jakiś porządny sklep internetowy, związany z ogrodnictwem. Jeśli tak, to proszę o informacje na dany temat, gdyż niezmiernie mi na tym zależy. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi, dziękuję i proszę o szybkie odpowiedzi zawarte w komentarzach poniżej.

Fiszerek3

Posty: 8

 
Dzień dobry wszystkim ogrodnikom! Mogę wam pomóc w poszukiwaniu odpowiedniego sklepu internetowego. Od pewnego czasu zamawiam rośliny ze sklepu http://www.gardenpark.com.pl i jestem zadowolona w stu procentach wobec tego zobaczcie sami, napiszcie jak wam się podoba i czy jesteście zadowoleni.

Robuś

Posty: 24

 
Dzień dobry, czy wiecie gdzie można nabyć niesłychanie dobre i rzadkie gatunki roślin? Moja córka niesłychanie lubi rzadkie okazy więc chciałam jej zamówić jakiś piękny kwiat na urodziny taki aby nadawał się do posadzenia w ogródku. Liczę na wsze rady, serdecznie będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi, dziękuję z góry, pozdrawiam.

Wariat

Posty: 23

 
Witam, poszukuje dobrego sklepu ogrodniczego, mam zamiar założyć ogródek i chcę aby pięknie wyglądał, słyszałam o http://www.gardenpark.com.pl lecz nie wiem czy warto z niego korzystać, co mi o nim powiecie? Jak uważacie? Mieliście już z nim styczność? Niesłychanie liczę na szczere odpowiedzi, pozdrawiam.

Valfiewrno

Posty: 20

 
Cześć, słyszałam o sklepie internetowym http://www.gardenpark.com.pl niemniej jednak nie wiem czy jest on godny uwagi, może ktoś z was miał już z nim do czynienia? Podzielcie się doświadczeniami na dany temat, będę wdzięczna za informacje, dziękuję.

HalskiPL

Posty: 16

 
Cześć!

Słyszałam o idealnym sklepie internetowym dotyczącym kwiatów, krzewów ogólnie roślin od mojej koleżanki, która niezwykle lubi prace w ogrodzie. Mówiła, iż zamawia swoje rośliny przez internet ze sklepu www.gardenpark.com.pl, więc może i wam się spodoba, liczę powodzenia, mam nadzieję, iż pomogłam, pozdrawiam pa!

GGregbard

Posty: 27