gdzie zamówić drzwi

gdzie zamówić drzwi

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

Marioleczka

Posty: 1

 
Wiadomo, że od producenta zawsze lepiej wziąć, a oni widzę mają sporo potwierdzonych komentarzy na Allegro, a nie tylko chyba drzwi można wziąć, tylko coś więcej dopasowanego do aranżacji.

Modniś

Posty: 4

 
Dębowe drzwi to bierzesz w perspektywie wielu, wielu lat użytkowania. Praktycznie niezniszczalne, nie rysują się właściwie, trudne do zniszczenia.

namok

Posty: 3

 
W drzwiach to do oceny antywłamaniowe właściwości i współczynnik przenikalności cieplnej. Bez tego, ani rusz z dobrym zakupem.

Aweeee

Posty: 8

 
Sprawdź koniecznie, czy otrzymasz jakiś standard gwarancyjny. Według mnie na rok minimum. Ogólnie drzwi drewniane to większa prywatność. Oczywiście spójność drzwi zewnętrznych i wewnętrznych raczej wymagana.

Ryszardzik3

Posty: 4

 
Te mi się bardzo podobają https://allegro.pl/oferta/revia-producent-drzwi-zewnetrzne-debowe-szyba-herb-10827584619, z herbem, bardzo ciekawy dodatek moim zdaniem, coś unikalnego. No i można ogarnąć razem z montażem, zabezpieczone przed wypaczeniem, więc takie drzwi to absolutny hit, jak remontujesz z myślą o kolejnych pokoleniach powiedzmy.

Black_Riot

Posty: 4

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

codePerformance

Posty: 11