operation Gdynia Sails, polecicie ?

operation Gdynia Sails, polecicie ?

Czy znacie może jakieś banki zdjęć, które zawierają zdjęcia ze zlotów żaglowców? Poszukuję przede wszystkim takich miejsc, gdzie zdjęcia są dostępne na licencji royalty free.

suderuss3

Posty: 2

 
Wszystkie zdjęcia z operation Gdynia Sails dostępne są pod adresem: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails i bardzo mocno polecam każdemu odwiedzenie tej strony.

Fanatyk

Posty: 3

 
W mojej ocenie najłatwiej będzie Ci znaleźć bank zdjęć ze zlotów żaglowców w sieci. Na wielu stronach internetowych powiązanych ze zlotami powinieneś znaleźć zdjęcia, które będą naprawdę wysokiej jakości i które będą w stanie prezentować się znakomicie.

amrmas22

Posty: 12

 
Jak się orientuję to na stronach poświęconych tematyce żaglowców dostępne są różnorodne fotografie ze zlotów i dodatkowo fotografie są dostępne na licencji royalty free.

inhuman

Posty: 5

 
Jeśli szukasz zdjęć na licencji royalty free to na stronach internetowych powiązanych ze zlotami żaglowców powinieneś takowe fotografie odszukać. Można na stronach odszukać naprawdę dużo wartościowych informacji na temat zlotów oraz zdjęć wykonanych z nich. Gdybym był w twojej sytuacji to zdecydowanie poszukałbym samych zdjęć w internecie.

Marlenka45

Posty: 16

 
Uważam, że banki zdjęć ze zlotów żaglowców najłatwiej znaleźć na stronach tematycznie powiązanych. Na twoim miejscu poszukałbym oficjalnych stron tego typu zlotów co będzie mogło sprawdzać się fantastycznie i będzie w stanie naprawdę mocno cieszyć wszystkie osoby.

Dziadek

Posty: 9

 
W mojej ocenie warto zdecydować się na poszukanie zdjęć z operacji Żagle Gdyni, ponieważ wydarzenie było naprawdę niesamowite i było naprawdę wiele świetnych żaglowców.

wicher45

Posty: 3