[Oferta] Fotowoltaika w Kielcach - Zapraszamy !

[Oferta] Fotowoltaika w Kielcach - Zapraszamy !

Zapraszamy do naszej firmy wszystkie osoby prywatne i przedsiębiorstwa po fotowoltaikę. Oferujemy najwyższej klasy panele słoneczne wraz z całym osprzętem. Jeśli interesuje Was fotowoltaika to skontaktujcie się nami. My powiemy, które możliwość daje taka instancja i które są z tego zyski. Niezmiernie wiele informacji o naszej firmie jak i o panelach odnajdziecie na stronie http://rodarelektro.pl.

Wybierając naszą formę klient pozyska profesjonalną pomoc. My zajmujemy się dopasowywaniem całej instalacji i jej montażem. Jeśli jest niezbędny kredyt do nasza firma współpracuje z bankiem Santander i jest w stanie pomóc w zdobyciu niskooprocentowanego kredytu. Miejscem starania naszej firmy są kielce i okolice, zatem wszystkich zainteresowanych prośmy o kontakt.

My prędko przygotujemy ofertę uprzednio obliczając zużycie prądu w Waszym gospodarstwie domowym czy rolnym. Korzystamy z paneli oraz części pochodzących od niesłychanie znanych producentów, co zapewnia klientom jakość i proste użytkowania na lata.

ZaNK3R

Posty: 3

 

beata77

Posty: 10