Fototapety

Fototapety

Dzień dobry ;-) Szukam dobrze zaopatrzonego sklepu internetowego z fototapetami. Jeśli możecie jakiegoś sprzedawcę online podpowiedzieć to będę szalenie wdzięczny ;)

Marioleczka

Posty: 4

 
Jakie są różnice w cenach między fototapetami ze względu na rodzaj tworzywa z którego zostały zrobione? Najdroższe to są te winylowe z flizeliną ponoć, tak? A te pozostałe to są dużo tańsze czy różnice w cenie są bardziej kosmetyczne?

chanok

Posty: 23

 
W fototapecie zawsze najważniejsza jest jakość materiału. Papierowych czy lateksowych to bym raczej nie doradzał. Słabo kryją nierówności na ścianie i są wyjątkowo trudne w montażu dla niewprawionej osoby.

stopiw7

Posty: 14

 
Trzeba rozróżnić fototapety od naklejek na ścianę, bo widzę że ludzie często mylą jedno z drugim a to pod względem jakości jest ogromna różnica. Naklejki to są moim zdaniem fajne na meble, albo na drzwi, żeby ozdobić, czy odnowić.

lalunia333

Posty: 11

 
Mi się zawsze podobały fototapety z jakimiś obrazkami przedstawiającymi naturę, a szczególnie żywioły – ogień, woda, jakieś tornada, efekty po trzęsieniach ziemi, to zawsze na ścianie wygląda efektownie.

Franeczek23

Posty: 17

 
Jakoś wiosną robiliśmy remont salonu i między innymi na ścianę poszła fototapeta kupowana przez fototap.pl i świetnie sobie radzi. Po tych kilku miesiącach od montazu nic się nie odkleja, kolory nie schodzą, nie porobiły też się żadne pęcherze a sam kładłem więc trochę miałem pod tym względem obaw.

Yuri20

Posty: 7

 
Cenowo fototapety są aktualnie dość przystępne, zwłaszcza że w sumie pod względem jakości jest to zazwyczaj zrobione na odpornym materiale który wcale tak łatwo nie płowieje, ani się nie rwie.

Klaudiaa

Posty: 23

 
Z fototapetami na pewno można przesadzić, wszędzie potrzebny jest umiar i zdrowy rozsądek. Ale na pewno mogę powiedzieć że mi super pasują fototapety w restauracji i pensjoacie jaki prowadzą. Super sprawa żeby w prosty i dość tani sposób zaaranżować sobie firmowe wnętrza.

Lupusx

Posty: 3