Gres, który sklep ?

Gres, który sklep ?

Zastanawiam się czym wyłożyć taras, podłoga nie może się ślizgać i być odporna na temperatury.

Może znacie jakiś sklep, w którym nie jest drogi gres, bo chyba ten materiał najbardziej się nadaje, dzięki.

Wariat

Posty: 10

 
Osobiście najniezwyklej podoba mi się gres polerowany, piękni lśni, no ale jego to chyba tak bezproblemowo w czystości nie da się utrzymać. Znajomi mają i wiem, iż jak go ze dwa razy w ciągu dnia nie przemyją, to wygląda kiepsko.

Fruuu56

Posty: 10

 
Taką mozaikę można właściwie wstawić wszędzie, jak się ma fajny pomysł. Myślałam o czymś takim w kuchni, ale nie na ściany, tylko, żeby okleić nią jakoś tak ciekawie wokół drzwi. Sama pomysłu nie mam, także pasowałoby się zgłosić do fachowca.

Ron

Posty: 17

 
Uparłam się na mozaikę w salonie. Mam już ekstra projekt. Nie mogę doczekać się fachowców, mam ich umówionych dopiero w przyszłym tygodniu.

Wraczki333

Posty: 25

 
Na podłogę w kuchni można wybrać rzeczywiście przeróżny materiał i wcale nie jest tak, iż musi to być tradycyjna płytka. Dzisiaj można poczytać sobie o materiałach, jakie nie chłoną wilgoci i wybrać coś bardzo atrakcyjnego.

andrew66

Posty: 15

 
Tu masz spory wybór gresu http://www.lu-go.pl.

Ceny są dość przystępne, dlatego polecam. Sam zrobiłem u nich niemały kupowanie, jakość produktów jest niezmiernie wysoka. Gresem zrobiłem w domu podłogi w przedpokoju, kuchni i łazience. Wyszło fajnie a z tym surowcem będzie z pewnością trwale i na długo.

Gosienka54

Posty: 10

 
Jak kupujecie płytki, dobrze je obejrzyjcie. Ja miałem problem, żeby wymienić w sumie z wadą fabryczną. A nie kosztowały mało. Takich przecie nie położysz sobie na ścianę. Przestrzegam.

Oct714

Posty: 15

 
Ja mam położony gres na podłogach w całym domu. Niesłychanie dobrze mi się go użytkuje, jest bezproblemowy w utrzymaniu czystości. Uprzednio miałam panele i płytki ceramiczne. Różnica jest kolosalna, no i w wyglądzie oczywiście też. Jak ktoś nosi się z takim zamiarem to szczerze polecam.

wisła22

Posty: 11

 
Jeżeli już kłaść gres to na ścianę. Na podłogę nie polecam, chyba, że jakiejś mega porządnej jakości, bowiem trudno jest go utrzymać w czystości. Zwłaszcza jeśli ma się w domu dzieci lub psa. Niezmiernie emocjonalnie podeszliśmy z żoną do zakupu, zatem teraz nieco żałujemy.

gregBard

Posty: 18