Czy ciężko o świerka srebrnego ?

Czy ciężko o świerka srebrnego ?

Mam zamiar w tym roku zrekonstruować swój ogród :) Szukam sadzonek krzewów ozdobnych. Co polecacie? Jakie gatunki, jakiego producenta? Dobrze byłoby, gdyby ceny były w miarę ok :) dzięki.

dyduch34

Posty: 6

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem zakup właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Piękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, że nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

gruszk34

Posty: 8

 
No proszę, widzę, że jest spore zainteresowanie sadzonką borówki amerykańskiej. Swoją mam już od kilku lat i naprawdę polecam ten owoc do ogrodu. Można z nich zrobić super przetwory, to bardzo cenny owoc w profilaktyce chorób serca i nowotworowej.

Zosia

Posty: 16

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu kupię sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, dlatego skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

kamilos071

Posty: 27

 
Mnie nie chodzi o zarobek ze zbiorów owoców. Wybrałam do ogrodu borówkę amerykańską wysoką i mam z niej wiele owoców, natomiast nie sprzedaję. Mam dla siebie, zrobiłam też pyszne konfitury i soki. Owoc mega słodki

TomekK

Posty: 10

 
Mnie zależy na sadzonkach krzewów owocowych, które dają owoce tego samego sezonu, a chyba tak nie jest w wypadku większości. Może zdecyduję się na borówkę, natomiast sama naprawdę nie wiem. Teraz będę miała więcej czasu, albowiem będę na urlopie wychowawczym, więc szukam szanse nawet zarobkowych z uprawy :)

eGall

Posty: 16

 
Tutaj mają naprawdę dobre sadzonki jagody kamczackiej http://www.zielonykrzaczek.pl/pl_jagoda_kamczacka.php. Zresztą nie tylko je, ale w ogóle ogólnie polecam tę hurtownię. To sprawdzone miejsce, gospodarstwo prowadzone pokoleniowo, więc jest pełen zaufanie.

bartolini

Posty: 12

 
No takie szanse są. Już od paru lat hoduję borówkę amerykańską wysoką i nie narzekam, sprzedaję gospodarstwu od sadzonek i tak w sezonie zawsze parę pln mi dodatkowo wpadnie. Nie powiem, trzeba włożyć troszkę pracy, natomiast mnie wywołuje to satysfakcję. Polecam działać:)

słodkaM

Posty: 8

 
Kilka lat temu też miałem taki dylemat odnośnie sadzonek borówki amerykańskiej, bowiem jednak nie każda odmiana z tego co słyszałem lubi się u nas przyjąć. A miałem chęć na borówkę w swoim ogrodzie. I tak rzeczywiście najlepiej nabyć sadzonki prosto od gospodarstwa ogrodniczego. Jak coś to zawsze pomogą, doradzą. Bynajmniej w moim wypadku tak było.

Pamooko

Posty: 11