pościel 160x200, dobry sklep ?

pościel 160x200, dobry sklep ?

Potrzebne mi prześcieradło z gumką 200x220, bo mam bardzo duże łóżko. Byłoby dobrze gdyby było dobrze wykonane tak żeby ta gumka nie strzeliła po pierwszym praniu.

NiKRK45

Posty: 1

 
Lubię grubsze kołdry i nawet jak jest łatwo to pod nimi śpię. Gorzej ma moja druga połówka, która w okresie letnim niczym się nie przykrywa, ale jakoś idzie to pogodzić.

labuh

Posty: 3

 
Dawniej spało się pod puchowymi kołdrami, niemniej jednak obecnie mało, kto by taką chciał. My poszukujemy kołder, które są bezpieczne dla naszego zdrowia. Obecnie człowiek ma o wiele więcej świadomości, zatem szuka tego, co najlepsze.

pawel-2910

Posty: 6

 
Nigdy nie miałam zwykłego prześcieradła. Zawsze jest to prześcieradło z gumka 160x200 i jestem zadowolona. Oczywiście mój mąż i tak jest w stanie takie prześcieradło ściągnąć, ale to już jest inna historia. Kolorów do wyboru jest naprawdę bardzo dużo, co widać na stronie https://posciel-sklep.pl/przescieradla-frotte-z-gumka-134.

Black_Riot

Posty: 24

 
Szczerze mówiąc aż tak dużo uwagi do pościeli nie przykładam. Ma być w miarę wygodna i tyle. To nie obraz na ścianę tylko pościel. Jeśli kupi się coś nie takiego to po prostu można to wymienić na inne. Nie kosztuje to tak dużo żeby spać pod czymś, co nie sprawia nam przyjemności, bo to przecież nie miałoby sensu.

Kwatuszek

Posty: 2

 
Ofert jest w sklepach dużo. U nas dawniej był w mieście sklep gdzie mieli pościele, natomiast teraz się zamknął. Przyjdzie nam robić zakupy w internecie. Może to i lepiej, bowiem można w ten sposób oszczędzić niezwykle dużo czasu.

Mechanik

Posty: 10

 
U nas cała rodzina korzysta z pościeli bawełnianej 200x220. W pokoju dziecka mamy mniejszą pościel, natomiast też z bawełny. Według mnie jest to najlepszy materiał. Prosto się taką pościel pierze i wzory bardzo długi czas wytrzymują. Cena, do jakości jest bardzo dobra, zatem polecam i Wam abyście wybrały właśnie bawełnę dla siebie.

Renifer87

Posty: 18

 
Kołdra powinna być przede wszystkim niezwykle wygodna i wówczas można będzie się nią interesować. Ma dawać ciepło w czasie zimowym. Jeżeli jeszcze będzie przeznaczona dla ludzi, które mają kłopoty z alergiami to jak najbardziej można to sobie zamówić.

reserved4u

Posty: 28

 
Ofert macie tak dużo, że naprawdę nie ma problemów z szukaniem pościeli. Można ustawiać różne kryteria od ceny po materiały. Sklepów też jest bardzo dużo, dlatego każda z Was znajdzie dokładnie to wszystko, czego szuka do swojego sypialni.

234_9867

Posty: 16

 
Zamawiałam przez Internet dwa komplety pościeli 160x200 i jestem bardzo zadowolona. Wszystko przyszło na czas, a jakość jest jak dla mnie na bardzo wysokim poziomie. Wcale taka pościel nie kosztowała dużo.

TomekK

Posty: 6