Perła Księżniczki, gdzie szukać ?

Perła Księżniczki, gdzie szukać ?

Mam pewne problemy z przykrymi zapachami tam na dole i nie wiem czy Perła Księżniczki jest w stanie mi pomóc? Problem jest poważny i nic nie pomaga.

domrrrr

Posty: 4

 
Widzę, że nie wszystkie kobiety mogą stosować te tampony także dla mnie akurat się nie nadają. Słyszałam o tym, że ma działanie bardzo dobre nawet na trądzik i w ogóle na skórę. Na razie jednak będę stosowała zwyczajne leki. Jeżeli to nie pomoże to wtedy zacznę szukać chińskiej medycyny. Zboczymy jak to będzie?

Gucio

Posty: 5

 
Wiele czytałam o firmie FOHOW i mają same pozytywne opinie. Produkty są wysokiej, jakości i do tego nie są wcale drogie. Zwykłe leki są o wiele droższe, a na dodatek nie działają.

Lupusx

Posty: 17

 
Stosuje Fohow Sanbao i jestem zadowolona. Cała rodzina nabrała odporności, dlatego cieszę się, że ten suplement trafił w moje ręce. Mam w stu procentach oryginalny produkt.

tubbytimmy1

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o Fohow Sanbao to można je kupić tutaj https://fohow24.pl/11,sanbao-oral-liquid-trzy-klejnoty-fohow.html. Stosuje i jestem zadowolona. Wystarczy robić to zgodnie z instrukcją podaną przez producenta.

TomekK

Posty: 4

 
U mnie upławy i inne problemy utrzymywały się cały czas. Kończyłam terapię i zaczynałam od nowa. Gdyby nie Perły Księżniczki to nie byłoby za dobrze. Z działania tych ziołowych tamponów zadowolona jestem i ale i mój mąż. Wszyscy na tym zyskaliśmy.

francuzz

Posty: 9

 
Interesuje się tymi Perłami Księżniczki FOHOW i nie do końca chce mi się w to wszystko wierzyć. Naturalnie z opisu wynika, że mają super staranie, ale czy tak jest? Chyba zaryzykuje i kupię te sześć tamponów i sprawdzę jak to działa.

Kitas

Posty: 4