Wyposażenie gabinetu kosmetologii, polecicie coś ?

Wyposażenie gabinetu kosmetologii, polecicie coś ?

Hejka. Jaki budżet powinnam zabezpieczyć, gdy interesuje mnie sprzęt do salonu kosmetycznego? Liczę na porady osób, jakie w przeszłości miały okazję nabywać sprzęty z tej konkretnej branży :)

x_0czes

Posty: 13

 
W przeszłości musiałem dokonać uciążliwego wyboru, gdy w rachubę wchodziło wyposażenie dla kosmetologii. Na szczęście odszukałem to forum dyskusyjne, które jest pełne praktycznych porad, które okazały się niezwykle wartościowe. Pozostaje mi Wam podziękować :-)

codePerformance

Posty: 11

 
Wcale przesadnie drogi nie jest sprzęt do salonu fryzjerskiego. Przekonałem się o tym, gdy wyposażałem swój salon. Wystarczyło mi zaledwie kilka tysięcy złotych na podstawowe wyposażenie, więc nie mogę narzekać. Zdecydowanie droższe okazuje się np. wyposażenie damskiego salonu fryzjerskiego.

TomekK

Posty: 10

 
Znakomite urządzenie gabinetu kosmetologii warunkowała współpraca ze sklepem: http://spashop.com.ua/. Serdecznie polecam tą firmę, bowiem bardzo pomogli mi uruchomić mój gabinet kosmetologiiczny. Bez nich byłoby to zdecydowanie trudniejsze. Dostarczyli wszystko pod wskazany adres bardzo prędko!

bejbee45

Posty: 9

 
Widzę, że nie tylko ja borykam się z poważnymi problemami, gdy chodzi o wybór sprzętu do salonu kosmetycznego. Na pewno przeczytam Wasze wypowiedzi, aby uniknąć poważnych wpadek, bo takie zakupy będę realizował niebawem po raz pierwszy w życiu.

Lupusx

Posty: 17

 
Niezwykle poważnie naruszyłem swój budżet, gdy kupowałem wyposażenie gabinetu kosmetologii. Po prostu chciałem, aby gabinet został wyposażony w wysokiej jakości sprzęt.

Jasio234

Posty: 5