przewozy do Niemiec, poszukuję

przewozy do Niemiec, poszukuję

Czy ktoś może polecić mi z województwa pomorskiego porządną firmę, która oferuje przewozy do Niemiec przynajmniej 3 razy w tygodniu. Niekiedy jadę w różnych dniach i chciałbym korzystać z usług jednego busa.

alidomus

Posty: 1

 
Busy do Niemiec pomorskie muszą być niesłychanie wygodne, jeśli odszukałeś tego co potrzeba to niesłychanie dobrze. Należałoby sobie zapisywać numery do przewoźników.

pawel253

Posty: 2

 
Niedrogie są busy do Niemiec, więc warto spróbować. Ja jeżdżę busami z psem i nikt mi nie robi żadnych kłopotów. Pamiętaj tylko, aby sprawdzać wyposażenie, jakie są siedzenia, czy jest TV, a także klimatyzacja i radio.

mikesmith0103

Posty: 6

 
Niezmiernie dobrze mieć swojego ulubionego przewoźnika. Busy do Niemiec pomorskie oferowane są przez wiel firm, jednak nikeórzy są niezmiernie niemili. Trzeba uważać na każdym kroku.

udziec

Posty: 3

 
Bardzo dużo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, ponieważ jest wygodny niż autokar. Jestem bardzo wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Dlatego też mnie wszystko boli.

alimer5

Posty: 11

 
Jeżeli chodzi o busy do Niemiec pomorskie to polecam Ci tylko tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jechałam już z nim 15 raz i jestem niesłychanie zadowolona z tych usług. Zawsze na czas, busy czyste i pachnące, poza tym przywozi i odwozi do domu pod wskazany adres.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Niezwykle sporo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, bowiem jest wygodny niż autokar. Jestem niezwykle wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Zatem też mnie wszystko boli.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze doskonalsze ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednakże jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

jumju

Posty: 2

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Lupusx

Posty: 3

 
Wydaje mi się, że codziennie jeżdżą busy do Niemiec pomorskie. Musisz zadzwonić po kilku i spytać, czy mają jeszcze wolne miejsca. Czasami jak się później dzwoni to dopiero w poniedziałek jest wolne miejsce.

Ptaszyna

Posty: 4