Meble na taras, gdzie szukać

Meble na taras, gdzie szukać

Robi się coraz cieplej, więc pora odświeżyć nieco przydomową posesję. Planuję wymienić meble ogrodowe na nowe. Zależy mi na mebelkach drewnianych.
Podrzucicie jakieś fajne oferty?

Damulk555

Posty: 20

 
Idzie nowy trend w meblach tego typu, one już się praktycznie dużo nie różnią do modeli do salonu itd. Wygodne, grubo wyścielone, z miękkim siedziskiem, kilkuosobowe moduły – to już norma.

Justynka45

Posty: 23

 
Na Twoim miejscu to sprawdziłbym co nowego mają teraz na portalu www.miloo.eu. Moim zdaniem jednej z lepiej zaopatrzonych serwisów poświęconych dekoracji ogrodowym. Pracuję jako architekt krajobrazu i często moi klienci kupują dekoracje właśnie od nich.

grzesiekkk12

Posty: 30

 
Ja myślę, że musisz sprawdzić kilka sklepów, zobaczyć co mają i porównać sobie ceny, wtedy będziesz wiedział gdzie co warto kupić. W jednym sklepie znajdziesz lepsze moduły wypoczynkowe, w innym większy wybór dodatków – lamp itd.

marcinmg

Posty: 23

 
Ja to szukałem z kolei zestawu typowo pod jadalnię. Lubimy z całą rodzinę razem jeść na świeżym powietrzu – o ile oczywiście pogoda w tym kraju nam na to pozwala :D Bardzo ładne mebelki znalazłem w serwisie www.houseandmore.pl. Co do konkretnego zestawu to wybraliśmy w demokratycznych rodzinnych wyborach system Porto :)

Wygodne, stylowe i praktyczne.

gregBard

Posty: 18

 
Zawsze wiedziałem, że w ogrodzie muszę mieć choćby małe oczko wodne i mi się udało to zrealizować. Teraz kompletuję lampy, żeby móc też fajnie spędzać czas na zewnątrz jak już zajdzie słońce.

Ogólnie korzystam z różnych sklepów, zależy kto aktualnie ma lepsze promocje.

grall

Posty: 22