Sklep meblowy

Sklep meblowy

Jakimi zasadami mam się kierować przy wyborze narożnika do salonu? Czy trzeba o czymś konkretnie pamiętać, czy raczej jest tutaj dowolność?

tubbytimmy1

Posty: 2

 
Według mnie powinieneś sprawdzić, jak ci się faktycznie siedzi na sofie, narożniku, bo bez tego będziesz miał wątpliwości, aż do zakupu, a wiadomo, że meble ze względu na ciężar strasznie ciężki zwrócić.

Rico

Posty: 5

 
Bierz sobie meble w uniwersalnych kolorach, szare, brązowe, ewentualnie niebieskie, bo jak coś zmienisz w mieszkaniu to i tak będzie ci dalej mebel do wszystkiego pasował.

yetisizeee

Posty: 19

 
Zalecam szukać promocji, bo do narożników można wyrwać poduszki dekoracyjne i inne ciekawe elementy. Akurat zbliża się sezon wyprzedaży niedługo. Przed świętami jest moda na zakup mebli.

André22

Posty: 21

 
Sugeruję włoskie materiały przy wyborze mebli. Bardzo miłe w dotyku. Z Włoch masz sprawdzone marki tkanin i faktycznie jest duży relaks i zero problemów pielęgnacyjnych.

Dresik

Posty: 19

 
Według mnie przyda się wielofunkcyjność, szczególnie powiązana z głębszym siedziskiem. Jednak na sofach spędza się sporo czasu. Od razu postaraj się dokupić do sofy fotel. Czasami jest tak, że kupujesz sofę, później chcesz coś dobrać, ale już są inne kolekcje zupełnie.

Laleczka

Posty: 16

 
Jeszcze ustal, czy chcesz na prawo lub lewo idący narożnik, bo jak tego nie określisz to ci pewnie losowy wydadzą. Też tak kiedyś miałem.

Mord

Posty: 2

 
Niektórzy kurierzy wnoszą meble, ale trzeba o to dopytać i dopłacić dodatkowo. Trzeba to uwzględnić przy zamawianiu ogólnie, bo później może być lipa. To nie jest wcale wbudowana usługa niestety.

bartek33

Posty: 10

 
Bardzo mi się sprawdził fotel z VERO. Jest mega wygodny. Miałem klasycznego, skandynawskiego uszatka, ale się po prostu zniszczył z czasem. Też miałem podobny dylemat, bo teraz robią na odwal w wielu przypadkach. Trzeba naprawdę się naszukać, więc markę gorąco polecam, bo dzięki nim w końcu plecy zregenerowałem, a robię jednak fizycznie całymi dniami praktycznie.

jendrekc

Posty: 28

 
Praktycznie każdy producent ma linie priorytetowe mebli, które uruchamia od początku działalności, więc tutaj bym się skierował na początku do oceny.

dobrawka

Posty: 16