transport mebli, jaka firma ?

transport mebli, jaka firma ?

Jak zorganizować tanio transport mebli? Polecacie firmy kurierskie czy firmy przeprowadzkowe? Jak wygląda to cenowo? Czy firmy przeprowadzkowe przywiozą mi meble ze świętokrzyskiego do mazowieckiego?

rz3zn!k

Posty: 8

 
Cześć. Z doświadczenia wiem, że lepiej zainwestować w transport mebli konkretnej firmie, niż samemu organizować transport i osób do pomocy. Chyba, że chodzi na przykład o jedną szafkę to wówczas nie opłaca się wynajmować firmy przeprowadzkowej.

mniszekk6

Posty: 11

 
Cześć. Z doświadczenia wiem, że lepiej zainwestować w transport mebli konkretnej firmie, niż samemu organizować transport i ludzi do pomocy. Chyba, że chodzi na przykład o jedną szafkę to wtedy nie opłaca się wynajmować firmy przeprowadzkowej.

Skuteczność

Posty: 18

 
A firm, które przewożą meble w Warszawie jest naprawdę bardzo dużo. Popytaj najlepiej znajomych, może korzystali kiedyś z takich usług. Lepiej powierzyć transport mebli naprawdę sprawdzonej firmie.

Kowalski

Posty: 7

 
A co się dzieję kiedy transport mebli okaże się fatalny i otrzymamy poobijane meble? Kto za takie coś odpowiada? Zdarzyło wam się to kiedyś?

Kitas

Posty: 10

 
Według mnie transport mebli to skomplikowany bardzo temat. Moja siostra korzystała z usług tej firmy https://transport-mebli-warszawa.pl. Możesz napisać do nich maila lub zadzwonić i dowiedzieć się jakie mają ceny, czy jeżdżą u Ciebie w mieście. Z tego co się orientuję to jeżdżą w całej Unii Europejskiej.

dzastinn

Posty: 11

 
Też korzystałam z usług tej firmy przeprowadzkowej, są naprawdę godni polecenia. Mi przewozili meble z Warszawy do Piaseczna. Cena nie była jakaś wygórowana. Wydaje mi się, że jak na Warszawę to cena była bardzo niska. Byłam przygotowana na większe koszty.

Uleczek4

Posty: 8

 
Zgadza się. Też kiedyś wynająłem drogą firmę, która miała mi przewieźć meble w Warszawie i nie byłem z ich usług zadowolony. Czasami te tańsze firmy są niezwyklej przygotowani i znają się na rzeczy.

QwerTery

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o przewóz mebli, to skorzystałbym tylko ze sprawdzonych firm przeprowadzkowych, nie u żadnych kurierów.

Bankowy

Posty: 3

 
Nie ma idealnego sposobu na udaną przeprowadzkę. Jest wiele sposobów transportu mebli oraz rodzaje pakowania przedmiotów, patrzeć na różne oferty i porównać ceny, na pewno znajdzie się najlepsze wyjście.

Klakier

Posty: 19