Producent mebli

Producent mebli

Hej! Meble kuchenne na indywidualne zamówienie, ktoś coś? Macie może info o kimś dobrym, kto stawia na porządne blaty i fronty? Powiem tak – cena nie jest tak istotna jak jakość. Wolę dopłacić więcej ale mieć meble na lata.

bartolini

Posty: 12

 
Ja to na pewno będę chciał mieć w swojej kuchni wysokie stołki i wyspę. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Trzeba by w ogóle otworzyć kuchnię na salon, a to się wiążę z rozbiórką ściany...więc od groma roboty.

aWąski

Posty: 21

 
Pierwsza rzecz o jaką bym dopytał takiego wykonawcę mebli to części i materiały na jakich pracuje. Są firmy, które bazują na tanich elementach i potem takie meble za dużej trwałości to nie będą mieć.

giena1977a

Posty: 23

 
Dużo powstało różnych firm, które produkują teraz meble na indywidualny projekt. Trudno kogoś konkretnego doradzać. Ja jeszcze nigdy z takiej obsługi nie korzystałem, ale bardzo prawdopodobne że za jakiś czas będę korzystał.

Czarek

Posty: 19

 
Najważniejszy w zabudowie kuchennej moim zdaniem jest blat, więc jak już się będzie takie meble na wymiar kupować to najlepiej jest podpytać szczegółowo jakie blaty są montowane, jaką mają odporność itp.

zakk87

Posty: 17

 
Nie znam nikogo godnego polecenia w tej materii, ale mogę popytać. Wiem, że moja siostra ze szwagrem będą remontować kuchnię i chcą wymieniać meble, więc może oni się lepiej będą orientować.

Valfiewrno

Posty: 20

 
Dużym plusem mebli na indywidualne zamówienie jest fakt, że są oryginalne. Nie zjechały dopiero co z taśmy produkcyjnej tak jak jest to w przypadku gotowych zestawów stojących w salonach meblowych.

Makus16

Posty: 23

 
Ja bym doradzał taką firmę jak MJ i synowie, mają swój portal -fajnemeble.net. Jasne warunki, niezłe ceny, precyzyjna wizualizacja w 3D. Kupowałem u nich meble do kuchni, ale też umeblowanie do salonu. Bazują na lepszej klasy materiałach, takich jak choćby Blum, więc nie jest to bynajmniej chińska tanizna, ale rzeczywiście trwały, solidny mebe

Posty: 9

 
Jesteście w stanie mniej więcej oszacować ile może kosztować taka pełna zabudowa kuchenna pod wymiar? Kuchnię mam jakoś 7 metrów kwadratowych. Zakładam że takie zamawianie na indywidualny projekt, jest droższe niż kupowanie już gotowych szafek w sklepie?

TomekK

Posty: 15