Firmy zajmujące się event marketingiem

Firmy zajmujące się event marketingiem

Witam. Dawniej zawsze na własną rękę organizowaliśmy akcje tj. promocja idei, bowiem nie mieliśmy jakiejkolwiek wiedzy na temat firm zajmujących się tym.

Niedawno zaryzykowaliśmy i polecamy!

Malinka Moja

Posty: 14

 
Dzień dobry.

Ciężko mi było podjąć decyzję, które starania marketingowe są niezbędne z perspektywy mojej firmy. Wątpliwości rozwiała dopiero lektura tego forum, więc czuję się zobowiązany, aby podziękować.

marcin225

Posty: 21

 
Hej.

Od zawsze pracowałam w firmie na stanowisku biurowym, ale mój szef nagle wpadł na pomysł, aby przesunąć mnie do działu marketingu, co było niemałym szokiem. Wystarczy powiedzieć, iż nie mam w tym temacie zielonego pojęcia, ale prędko, m.in. dzięki temu forum nauczyłam się podstaw, za co jestem niezmiernie wdzięczna.

Max Pejnn

Posty: 19

 
Dzień dobry. Niedawno wprowadzałem na rynek nową markę i pozytywnie zaskoczyłem się jej odbiorem. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że porady z forum dadzą tak dobry efekt.

Poison76

Posty: 21

 
Cześć. Nie można powiedzieć, iż oszczędzanie na marketingu firmy jest działaniem, które przynosi nam zyski. W dłużej perspektywie możemy odczuć poważne skutki takiego poczynania.

frezzzer

Posty: 18

 
Hej.
Zmiana strategii marketingowej naszej firmy była dla mnie sporym zaskoczeniem, a zarazem wyzwaniem. Sprostać mu chciałem z całych sił i wydaje mi się, ze wygrałem tą walkę.

Skałka

Posty: 17

 
Hej. Moi klienci właściwie zawsze upominali się o rabat, którego i tak im udzielałem. Ostatnio postanowiłem pójść krok dalej, bo poczytałem o organizowaniu akcji dla konsumentów. Zadziałało – mam ich teraz więcej, rozdawałem po prostu darmowe próbki, które zalegały na magazynie!

Babike

Posty: 20

 
Dzień dobry.

Podczas funkcjonowania firmy pojawia się dużo wątpliwości czy wszystkie starania marketingowe wykonujemy trafnie. Dzięki Wam unikam takich wątpliwości, bo kieruje się zasadami zawartymi na forum.

Rodd

Posty: 18

 
Witam.

Miałam duże wątpliwości, jeśli chodzi o to, komu powierzę promocję idei i ostatecznie w akcie frustracji samodzielnie zajęłam się tym tematem. Myślałam, że będzie gorzej, ale dałam radę!

Reg00

Posty: 18

 
Hej. Muszę pochwalić się, że niedawno byłem uczestnikiem znakomitej konferencji, której organizacja była idealna. Miała ona miejsce w Poznaniu i dotyczyła dość specyficznego tematu.

Nabrałem ochoty na organizację własnego sympozjum, natomiast jaka firma może mi w tym pomóc?

rolniki

Posty: 27