Kto zna fachową firmę sprzedającą banery ?

Kto zna fachową firmę sprzedającą banery ?

Pytanko do ludzi biznesu ze stolicy:)

Gdzie można zakupić tutaj banery reklamowe zrobione w technice solwentowej? Tylko faktycznie chodzi mi o porządną jakość, żeby taki baner troszkę mi posłużył, a nie rozpadł się po miesiącu, albo wyblakł.

Lubus34

Posty: 17

 
Mapę reklamową stolicy mam przestudiowaną kilkukrotnie, dobrze wiem, z czym do kogo się zgłosić :) Jeśli chodzi o banery, o jakie pytasz to ja bym Ci polecił markę www.banery-warszawa.pl. Robią zarówno standardowe banerki do 3,5 metra szerokości, lecz też olbrzymie kilkudziesięciometrowe projekty. Jeśli chodzi o wydruk to jest to metoda solwentowa, trudno o lepszą.

Franeczek23

Posty: 19

 
No masz w Wawie dużo takich firm, także biedy raczej nie będzie, na pewno kogoś odnajdziesz. Jeśli miałbym polecić kogoś bazując na swoich doświadczeniach to dobrze mi się współpracowało z ekipą www.banery-warszawa.pl. Rzetelni, terminowi i jak na warszawskie warunki to ceny niczego sobie. Na pewno nie zdzierają z człowieka, tak jak to bywa z innymi firmami. Można spróbować u nich.

Fiflek

Posty: 22

 
Mam mały zakład fryzjerski i ostatnio nabyliśmy do niego taki niewielkie baner, żeby trochę zwiększyć ruch w firmie. I rzeczywiście więcej osób do nas zachodzi, bowiem poniektórzy nie mieli pojęcia uprzednio o naszym istnieniu, a baner stał się fajnym drogowskazem jak do nas trafić.

666marian

Posty: 23

 
Z tych wszystkich typów banerów jakie są, to ja zawsze wybieram druk solwentowy. To jest najlepsze rozwiązanie, jak się chce mieć pewność, iż woda nie zmyje farby. Poza tym, jest to opcja odporna na promienie słoneczne, jakie też mogą nieco zniszczyć grafikę. Należałoby sprawić sobie coś takiego;)

W_Wąski

Posty: 23

 
No powiem, że w Warszawie baner na banerze, przejść nie można. Atakują człowieka reklamą ze wszystkich stron. Troszkę moim zdaniem przesyt jest różnorakich billboardów, plakatów itd., niemniej jednak z drugiej strony jak porównamy naszą poczciwą stolicę do NY, albo LA, to i tak jest słabo oblepiona :P

Dragnon

Posty: 26

 
Ja dopiero zaczynam przygodę z biznesem, firma ruszy za miesiąc, niemniej jednak już się powoli rozglądam za jakąś reklamą. Banery wydają mi się niezłym pomysłem, w szczególności w takim znacznym mieście jak Wawa. Tylko muszą być to jednak wyraziste egzemplarze, żeby się przebiły w tłumie innych:)

kurolllll

Posty: 23

 
Jakoś nie tak dawno kupowałem większą partię banerów w Warszawie, tak więc całkiem jestem na świeżo w temacie. Akurat trafiłem przez kumpla na stronę http://www.banery-warszawa.pl i jak najniezwyklej mogę polecić tych osób. Porządny kontakt, szybka produkcja, niezłe ceny. Co do samych banerów do wydruk jakości cyfrowej, materiał odporny na zmiany temperatur, porządnie zgrzane mocowania, porządne do ekspozycji zewnętrznej.

chanok

Posty: 23

 
Mam taki plan, żeby w najbliższym czasie zaopatrzyć firmę w jakieś ładne banerki i też w sumie by mi się namiary na jakiegoś dostawcę przydały, także przyłączam się do pytania autora :) To mają być takie średniej wielkości banery, które zawisną na ścianie.

Liczę na jakieś sprawdzone oferty, przetestowane na własnej skórze;)

kamroszczakk

Posty: 23

 
Mnie by się nawet przydał jakiś jeden większy baner, żeby troszkę się bardziej pokazać klientom. W sumie moja knajpa jakiś tam klientów ma, nawet sobie radzimy, lecz porządnej promocji nigdy za dużo. Z tego co się orientuję, to porządne są te banery z materiału winylowego, ponoć mogą wiele przetrzymać, nawet parę lat.

Kruk

Posty: 18