mobile reklamowe - producent

mobile reklamowe - producent

Witam. Mam pytanie odnośnie przyczep, mobili reklamowych. Ktoś ma doświadczenie z takimi rzeczami? Szukam czegoś z podświetleniem i nagłośnieniem, zasilanego bezprzewodowo. Wiecie gdzie znajdę?

Lupusx

Posty: 18

 
Jeśli chodzi o takie przyczepy reklamowe lepszej klasy to mnie się bardzo spodobał wzór backlight ze strony przyczepy.kmpolska.pl. Całość złożona z solidnych, certyfikowanych materiałów, także solidne, odporne na zniszczenia. Nie jest to jakiś tani badziew, tylko coś porządniejszego. Jest to przyczepa podświetlana i to tak mocno, z daleka widać reklamę

Modniś

Posty: 17

 
Bym doradzał zainwestować w busa, jeśli już chodzi o takie mobile reklamowe. Przyczepka jest spoko, ale ma swoje minusy – nie wszędzie można ją ot tak zaparkować;) Dobrej klasy busy można wynająć od firmy KM Polska. Mam z nimi dobre doświadczenia. Terminowi, rzetelni, nie ukrywają żadnych kosztów, a poza tym mają dość umiarkowane ceny.

tyczner,

Posty: 29

 
Jak na razie to głównie reklamuję się poprzez ulotki. Jest to na pewno jakaś opcja, widzę efekty. Co do takich lawet z reklamami, to się nawet ostatnio zastanawiałem nad czymś takim, ale to raczej pomysł na przyszły rok, bo w tym roku to już budżet mam raczej zamknięty ;P

Wariat

Posty: 26

 
Powiem o swoim doświadczeniu. Okazuje się, że z ustawieniem przyczepy to może być problem w wielu miejscach np. w centrum w Krakowie...dlatego zdecydowałem się na busa reklamowego, to to można zaparkować już w większej liczbie miejsc.

Becik45

Posty: 19

 
Gdzieś widziałem reklamę firmy, która robi przyczepy o różnych wymiarach, w tym takie mega duże, ale jak ta firma się nazywała....? No nie pamiętam.

eef12

Posty: 21