firma remontowa

firma remontowa

Komu zlecić kompleksowe wykończenie wnętrz, jeżeli chodzi o Poznań?? Znacie firmy, które nie kasują dużo, a terminowo wywiązują się ze zlecenia, nie odwlekając oddania roboty w nieskończoność?

znamsienatym

Posty: 13

 
Ostatnio sobie pokój odmalowałem sam, lecz z płytkami to już bym sobie sam nie poradził, tutaj to należy na bank fachowca wołać...a z tego co się orientuję, to metr wyłożenia płytek tani nie jest.

repta32

Posty: 19

 
Fajnie byłoby mieć fach w ręku oraz sobie samemu strzelić taki remont, ale niestety Bozia nie dała takich talentów ;P Więc też poszukuję sobie jakiś fachowców, co mi rzetelnie wyremontują mieszkanie. Roboty jest od...no mnóstwo jest ;)

Śmieszek

Posty: 20

 
Hej! Ja już mam kuchnię skończoną, wszystkim zajął się Wojciech Gośliński i jego ekipa. Polecam! Przede wszystkim, niesłychanie fajnie mi doradził co do mebli, za co szczególne podziękowania. ;-) Ogólnie kontakt z firmą jest bardzo sympatyczny i wygodny, bo dużo rzeczy można się dowiedzieć online – www.abartremonty.pl. Nie przez wypadek firma ma certyfikat – przyjazna internautą, bo tak jest!

grzes3345

Posty: 22

 
Miałem jakiś rok temu ekipę remontową w domu, ale ich to nie polecę za bardzo...narobili bałaganu, w ogóle po sobie nie posprzątali, palili jak najęci...ech.

Motospec

Posty: 15

 
Ekipa, która mi robiła remont rok temu to CI nie polecę..Taką fuszerę mi odwalili, iż mi się płakać chciało... Ech, no trzeba mieć troszkę szczęścia, a mnie się nie poszczęściło.

Babeczka

Posty: 24

 
Powiem tak – firm remontowanych w Poznaniu nie brakuje, natomiast jakie są dobre i godne polecenia, to już trudno coś tu wytypować. Kiedyś mi jeden facet robił mały remont w pokoju, natomiast on to raczej tylko takie drobne fuchy łapał.

Dagmara87

Posty: 21

 
Ja to budowlańców nie znam. Do tej pory nie miałem okazji z takich usług korzystać, lecz wszystko przede mną pewnie :) Powodzenia, udanych poszukiwań!

Czarek

Posty: 20

 
Jeszcze jakiś okres temu to mógłbym zaproponować firmę mojego szwagra, ale skończył działać parę lat temu i odszedł na zasłużoną emeryturę... Także nie poradzę.

nike21

Posty: 25

 
Jakbym chciał| remont u siebie zrobić to pewnie bym zaczął od kuchni, później pokój dzieciaków, później salon...ta...tylko skąd na to wszystko wziąć? Już i tak dwa kredyty spłacam. Życie.

qKy44

Posty: 21