Sprzedaż obrazów w Warszawie, gdzie iść ?

Sprzedaż obrazów w Warszawie, gdzie iść ?

Szukam ofert w necie odnośnie portretów na zamówienie. Wiem, że jest tego spora ilość, ale zależy mi na waszej opinii, dlatego pytam i zwracam się do was z wielką prośbą o pomoc. Z góry dziękuję.

ur-0004

Posty: 10

 
Tutaj macie portrety na zamówienie, które maluje świetny malarz Zbigniew Kopania. Poczytajcie sobie o nim, jak go nie znacie. Ja polecam. To link do galerii http://www.galeria-mad.pl.

Trener

Posty: 27

 
Widać, że muszę się przyznać, bo należę do ludzi, jakie nie chodzą ani do kościoła ani do galerii sztuki:) Trzeba to zmienić. Odwiedziłam stronkę, jaką polecacie. Idealna sprawa. Poniektóre dzieła mogłyby spokojnie wisieć w moim salonie.

Rrobo159

Posty: 28

 
Kocham obrazy olejne. Sama niestety nie umiem malować tą technika choć podpatruję najlepszych. To nie dla mnie, zatem raz na jakiś czas uciekam się do zakupu nowego dzieła na moją ścianę w salonie.

Grzybeczek

Posty: 11

 
Jeśli już miałabym wybierać między obrazami olejnymi a pastelami to oleje wygrywają. Mają duszę, która tak niesłychanie mnie inspiruje. W domu mam kilka takich, natomiast mam chrapkę na kolejny:)

mack

Posty: 20

 
Mieszkam w stolicy, a w tej galerii jakoś nigdy nie udało mi się zagościć:) Odwiedziłam ich stronkę i najniezwyklej urzekły mnie obrazy olejne. W Warszawie jest dużo takich miejsc, niemniej jednak tu można liczyć na atrakcyjne ceny. Nie kłamią pisząc o tym na stronie internetowej, także w 100% polecam.

eGoogle

Posty: 19

 
Mam wielką nadzieję, iż pomogę. Też polecam tę galerię sztuki, a to nie tylko dlatego, iż znajduje się ona w moim rodzimym mieście, lecz dlatego, iż interesuję się sztuką, a dorobek artystów współpracujących z galerią zdążyłam już poznać i mam niezwykle pozytywną opinię o nich. Sami zobaczcie. Jeszcze raz polecam!!!

Boss

Posty: 17

 
Osobiście również podobają mi się portrety w oleju. Nigdy jednak nie szukałam oferty portretów na zamówienie, więc nie wiem na co zwracać uwagę. Nie wiem też jaką fotografię wybrać. Ogólnie zawsze jestem niezdecydowana, niemniej jednak w tym przypadku muszę to zmienić:) Pozdrawiam kochani.

m4ddog

Posty: 23

 
Nie powiem, bo czasami sam mam ochotę wybrać się do takiej galerii sztuki. Nie każdy artysta mnie jednak interesuje, może bardziej temat. Lubię oglądać abstrakcje i takie tam zakręcone obrazy.

tyczner,

Posty: 29

 
Czy pan Zbigniew Kopania to ten sam, który wykonywał portrety sarmackie do Pana Tadeusza Wajdy? Jeśli tak to zamawiam portret z zamkniętymi oczami. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

labuh

Posty: 13